#bekeenonstraight
استایلینگ های دائمی برای داشتن ظاهری متفاوت و به روز.
لختی دائمی به همراه براقیت فوق العاده برای دوره 6 تا 8 ماهه. نتیجه نهایی به ساختار مو بستگی دارد.

کرم ریباندینگ قوی

قوی = مخصوص موهای معمولی و سالم که فر طبیعی نرمال دارند. برای موهای رنگ شده مناسب نمی باشد.

کرم ریباندینگ خیلی قوی

خیلی قوی = مخصوص موهای سالم اما زبر و دارای فر زیاد. برای موهای رنگ شده مناسب نمی باشد.

کرم تثبیت کننده

بعد از ریباندینگ کردن برای دستیابی به بهترین نتیجه و داشتن مویی ابریشمی و خوش حالت از این کرم استفاده می شود.
گام به گام
ریباندینگ کین

کدام کرم ریباندینگ مناسب است؟

قوی = مخصوص موهای معمولی و سالم که فر طبیعی نرمال دارند.
 
خیلی قوی = مخصوص موهای سالم اما زبر و دارای فر زیاد.

توجه: برای موی رنگ شده مناسب نمی باشد.

نکته: برای موی رنگ شده – با ماسک مخصوص موی آسیب دیده ترکیب کنید. از یک ظرف پلاستیکی استفاده نمایید و یک – سوم ماسک را با دو-سوم کرم ریباندینگ قوی و یا یک-دوم ماسک را با یک-دوم کرم ریباندینگ خیلی قوی ترکیب نمایید.

مو ها را با DEEP CLEANSING SHAMPOO بشویید. مو ها را خشک نکنید.
مو ها را دسته به دسته از ساقه تا نوک مو با سرم محافظت کننده کین آغشته کنید.
از دستکش مناسب استفاده نمایید. موها را به چهار قسمت مساوی تقسیم نموده و مقداری از کرم ریباندینگ را در ظرفی پلاستیکی بریزید.
از پشت گردن شروع کنید؛ کرم ریباندینگ را با شت و سرعت بالا بر روی رشته های با عرض 5 سانتی متر از ساقه تا نوک مو با فاصله 1 سانتی متر از پوست سر بمالید.
مرحله قبل را برای سایر قسمت های مو انجام دهید.
مدت زمان آغشته کردن مو با کرم ریباندینگ نباید از 20 دقیقه بیشتر شود. موها را شانه نکنید. حین اجرای ریباندینگ مو ها را نکشید. با انگشتان یا پشت دست رشته های مو را صاف کرده و بررسی کنید که تمام مو با کرم ریباندینگ پوشانده شده باشد. مطمئن شوید که مو صاف و نرم باشد. در دمای اتاق با توجه به بافت مو مدت تاثیر گذاری کرم 15 تا 30 دقیقه با در نظر گرفتن مدت زمان اجرای ریباندینگ می باشد. موها را با کلاه پلاستیکی بپوشانید. گرمای اضافی به مو ندهید و یا موها را با وسیله دیگری نپوشانید. با دقت فراوان با انگشتان خود موها را صاف نمایید. لطفا به دقت به این نکته توجه داشته باشید که با انجام ریباندینگ فر مو باز شده و طول موها تقریبا 2 برابر اندازه قبل می شود، در این حالت فرایند ریباندینگ به پایان رسیده است.
مدت تاثیر گذاری کرم از زمان آغشته کردن مو به کرم ریباندینگ 15 تا 30 می باشد و نباید از این میزان تجاوز کند.
موها را با آب ولرم و جاری تا زمانی که کرم کاملا از روی مو پاک شود آبکشی نمایید. مراقبت باشید که آب وارد چشم نشود. حداقل زمان آبکشی 5 دقیقه می باشد.
موها را با بالسام آبرسان آغشته کنید. نیاز به آبکشی دوباره نیست.
موها را ازبدون استفاده از برس یا شانه از ریشه تا نوک مو با سشوار خشک نمایید. سشوار را بالای سر نگه داشته و به آرامی موها را با انگشتانتان نوازش کنید تا خشک شوند. به هیچ وجه موها را شانه نکنید، نکشید و خم نکنید.
از اتوی سرامیکی حداکثر با دمای 180 درجه سانتی گراد برای صاف کردن دسته به دسته موها استفاده نمایید. اتو کشیدن را از پشت گردن آغاز کنید.
هر دسته مو را 4 تا 5 بار اتو بکشید.
برای حصول نتیجه بهتر و جلوگیری از آسیب مو، همواره مو را در زاویه 90 درجه با سر نگه دارید.
 
به هیچ وجه مو را نکشید.
موها را به چهار قسمت مساوی تقسیم نموده، و در حالت صاف نگه دارید؛ موها را نکشید و اجازه ندهید گره بخورند. مقداری از کرم تثبیت کننده را در ظرفی پلاستیکی بریزید. از پشت گردن شروع کنید؛ کرم تثبیت کننده را با شت بر روی دسته هایی با عرض 5 سانتی متر از ساقه تا نوک مو بمالید، از کشیدن مو خودداری کنید.
اجازه دهید حداقل 20 دقیقه کرم تثبیت کننده بر روی مو باقی بماند تا اثر خود را بگذارد. (این زمان به حجم و بلندی مو بستگی دارد).
ابتدا کرم تثبیت کننده را از روی مو به آرامی با آب ولرم آبکشی نموده و سپس با شامپو ترمیم کننده مو را بشویید. مو را خشک ننمایید.
ماسک ترمیم کننده را بر روی کل مو بمالید. 10 تا 15 دقیقه صبر نموده و سپس با آب ولرم آبکشی نمایید.
کل مو را با کاندیشنر فوری آغشته کنید و پس از 2 دقیقه با آب ولرم آبکشی نمایید.
مو را بدون استفاده از برس یا شانه با سشوار خشک نمایید. سشوار را همواره بالای سر نگهدارید تا جهت باد از بالا به پایین باشد. موها را نکشید، تا نکنید و گره نزنید.
مو را با روغن ماکادمیا آغشته کنید.