#bekeenonneocolours
رنگ های ژله ای قوی و غلیظ (رنگ مستقیم)
فرصت های بی پایان بروز خلاقیت.

رنگ های ژله ای قوی و غلیظ

بدون آمونیاک و کرم اکسیدان

این لاین رنگ که شامل هفت رنگ اصلی می باشد، هر نوع درخواست برای داشتن مویی براق و درخشان را برآورده می کند. روغن بادام موجود در این رنگ  ها از مو حفاظت کرده، باعث استحکام و درخشش آن می شود. پنتنول به مو رطوبت داده و درخششی مانند  ابریشم به موها می بخشد.

فرمول انحصاری این محصول مانند مگنت برای رنگ دانه عمل می کند. بدین معنی که رنگدانه ها وارد کوتیکول شده و مانند آهنربا به  رنگدانه های مو می چسبد.

پروتئین بادام، عصاره پاپایا و پانتنول

ایده آل برای مصارف عمومی، هایلایت، و تکنیک های فری هند

2.7 – 3.1

رنگ های پایه
مجموعه ای از رنگ های ملایم یا قوی، مثل بلوندهای درخشان و قهوه ای های خیره کننده که با ترکیب تن های خالص شامل صورتی، بنفش، و نارنجی به دست می آید؛ و می تواند روشن یا تیره، تند یا ملایم باشد. خلق رنگ های خارق العاده ای که با ترکیب فقط 7 رنگ اصلی صورت می گیرد.

خنثی یا بی رنگ

گرم

سرد

خنثی

زرد خالص

نارنجی خالص

قرمز خالص

بنفش خالص

صورتی خالص

آبی خالص
نکاتی جهت دستیابی به بهترین نتیجه رنگ
قبل از شروع به کار رنگ، موها را با شامپو بشویید تا هر گونه آلودگی از مو پاک شود و موها را با حوله خشک نمایید. از سرم محافظت کننده  بر روی مو بمالید. موها را با سشوار خشک نمایید. سپس کار رنگ را شروع نمایید. با این روش به بهترین نتیجه دست خواهید یافت.
آماده سازی
بهترین پایه برای شروع کار پایه ۸ تا ۱۰ است. اگر موها از پیش در این پایه قرار دارند، دیگر نیازی به دکلره کردن آن نیست. نتیجه استفاده از این رنگ، بر روی موهای تیره و بدون روشن کردن زمینه، چندان محسوس نخواهد بود. از دستکش مناسب استفاده کنید. در یک ظرف غیرفلزی مقدار لازم از رنگ را به خوبی مخلوط کنید.
طریقه مصرف

رنگ موی آماده شده را به طور کامل روی موهای خشک بمالید تا همه موها به طور یکنواخت پوشش داده شوند. مراقب باشید که رنگ با پوست سر تماس پیدا  نکند . ۲۵ دقیقه صبر کنید. در صورت مالیدن رنگ به پوست آن را با لوسیون پاک کننده رنگ (KEEN COLOUR REMOVER) پاک کنید.

پایان رنگ
پس از سپری شدن زمان فرایند، رنگ مو را اول با آب کمی رقیق کرده و سپس خوب آبکشی کنید. سپس موها را با شامپو تثبیت رنگ بشویید. در پایان برای تثبیت رنگ و مراقبت از موها از کاندیشنر تثبیت رنگ استفاده نمایید.
NEO COLOURS
BE KEEN ON NATURAL
BE KEEN ON RED
BE KEEN ON VIOLET
BE KEEN ON BLUE
BE KEEN ON GREEN
BE KEEN ON PASTEL

*پایه موی پیشنهادی: در هنگام انتخاب رنگ به پایه ی پیشنهادی دقت کنید و زمینه موها را به آن پایه برسانید. نکته: هر پمپ معادل 1 گرم می باشد.