شرکت
داستان موفقیت شرکت هاکو و برند کین از 75 سال قبل شروع شد.
در سال 1940، آرایشگری حرفه ای به نام رابرت اشمیت –جد بزرگ آنگرت اوالد صاحب برند کین – تونیکی را از گیاهان آلپاین، عصاره گلها و برگ های درختان جنگل های تورینگن تولید کرد. دو سال بعد شرکت رابرت اشمیت تاسیس شد و امروز مدیران این شرکت نسل چهارم رابرت اشمیت هستند.

فلسفه

برند کین در سال 2008 متولد شد و تا کنون محصولات تخصصی سالنی مو را با بالاترین کیفیت در آلمان تولید کرده و به منصفانه  ترین قیمت عرضه می کند.

شور رنگ مو هایی برای کسانی که عاشق موهای رنگ شده، آراسته و جذاب هستند.

اشتیاق محصولات منحصر به فرد ما توسط متخصصین آلمانی عاشق این صنعت تولید شده است. تکنولوژی زیربنایی و بی نظیر آلمان در این صنعت باعث دستیابی به بهترین نتیجه شده است.

لذت و غرور پیشنهادات و درخواست های شما ما را به سمت توسعه برند سوق می دهد.

نتایج ما در جهت دستیابی به ارزش های چشمگیر از صرف هیچ هزینه ای مضایقه نمی کنیم.

ضمانت ما ساخت آلمان بودن برند کین را گارانتی می کنیم. تمامی محصولات منحصرا در آلمان طراحی و تولید می شوند.

چشم انداز

رویای کین این است که امکان استفاده از محصولات حرفه ای ساخت آلمان را در اختیار تمام سالن ها در سراسر دنیا قرار دهد تا آنها نیز بتوانند این تجربه منحصر به فرد را با مشتریان خود سهیم شوند.

شرکت کین با حفظ تمام خصوصیات و ارزش های یک تجارت خانوادگی می کوشد همواره به عنوان همکاری حرفه ای در کنار آرایشگران در سراسر دنیا باشد. این هدفی است که تمام اعضای خانواده کین تلاش می کنند تا به آن جامه عمل بپوشانند.

محصولات فوق العاده با کیفیت ما که همگی ساخت آلمان هستند بهترین گزینه برای مصرف روزانه در سالن ها می باشند. محصولات کین همواره در حال ارتقا هستند، به همین دلیل مورد اعتماد ترین انتخاب برای آرایشگران و همکاران ما در سراسر دنیا هستند.

چشم انداز بنیانگذار کین همراه با تعهد کارکنان و توزیع کنندگان برند در سراسر دنیا پایه های موفقیت ما هستند. در حال حاضر کین در بیش از 25 کشور دنیا حضور دارد. هدف ما توسعه برند در سایر کشورها و ایجاد امنیت پایدار برای برند، کارکنان و توزیع کنندگان می باشد.

ماموریت

ما یک برند آلمانی قابل اعتماد و بین المللی هستیم که محصولات فوق العاده با کیفیت آلمانی که تمام نیازهای آرایشگران را برآورده می کند، در اختیار ایشان قرار می دهیم.

ما تمامی توزیع کنندگان برند کین را هم تراز خود میدانیم. ما همواره با رفتار حرفه ای و انصاف با کارکنان و توزیع کنندگان برخورد می کنیم، که این کلید موفقیت ماست.

با عشق و شور هر روز محصولات جدیدی را تولید می کنیم که با استفاده از آنها کار در سالن ساده تر گردد.

ما برنامه آموزشی جامعی را برای سالن ها فراهم می کنیم تا با خیالی آسوده از محصولات ما استفاده کنند. این آموزشها توسط تیم خلاق و حرفه ای ما که در دنیا شناخته شده هستند اجرا می شود.
تیم