اسپری نگهدارنده خیلی قوی (چسب مو)

بدون گاز محرک

برای تثبیت نهایی آرایش مو. این اسپری موجب تثبیت و استحکام مدل مو بدون ایجاد چسبندگی می شود. ترکیبات خاص این اسپری نظیر پنتنول و ماده ضد پرتو فرا بنفش، موجب حفظ رطوبت مو و انعطاف پذیری آن می شوند.

برای نگهدارندگی بهتر پیشنهاد می شود از فاصله 30 سانتی متری بر روی مو اسپری نمایید. پس از استفاده موها به راحتی شانه می شوند.

300ml

ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM (FRAGRANCE), PANTHENOL, PEG-12 DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BENZOIC ACID, LIMONENE, PEG-12, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, PPG-12 DIMETHICONE

اسپری حجم دهنده

فاقد گاز محرک

مواد حجم دهنده این محصول موجب پر حجم به نظر آمدن موها در طول روز می شوند. این ترکیب به خوبی روی مو پخش شده و موجب تثبیت فرم و حالت آن می شود. پانتنول موجود در این اسپری، باعث حفظ رطوبت و درخشندگی مو شده و علاوه بر آن ماده ضد پرتو فرا بنفش از مو در برابر این اشعه محافظت می کند.

بر روی موهای تمیز، مرطوب و با حوله خشک شده اسپری نمایید و با شانه به حالت دلخواه در آورید. میزان نگهدارندگی به میزان مصرف اسپری بستگی دارد.

300ml

AQUA (WATER), ALCOHOL DENAT., VP/VA COPOLYMER, VP/VINYL CAPROLACTAM/DMAPA ACRYLATES COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-16, PARFUM (FRAGRANCE), BENZOPHENONE-4, STEARTRIMONIUM CHLORIDE, PEG/PPG-25/25 DIMETHICONE, PANTHENOL, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL